Ваш ремонт вже підходить до завершення? Всі роботи виконані, важливі комунікації проведені? Це означає що пора виконати чистові електромонтажні роботи в Вашому житлі. Ми завжди неймовірно раді повертатись на наші об’єкти де ми раніше виконували чорновий електромонтаж та продовжувати роботу. Компанія “Електромонтаж з нуля” надає комплексні електромонтажні послуги під ключ від А до Я. До нас Ви можете звертатись ще на самому початку ремонту, навіть не маючи проекту, а прощатись аж по завершенню чистових електромонтажних робіт.

Які чистові електромонтажні роботи ми виконуємо?

Зазвичай підрозетники ми пропонуємо вирізати саме після штукатурних робіт. Чому? Відповідь дуже проста. Якщо підрозетники вирізати до штукатурки, розміри стін в майбутньому можуть змінить. І навіть 1 см може повпливати на кінцевий результат. Тому підрозетники слід вирізати від чистових розмірів стін.

 

Якщо Ви бажаєте замовити якісні чистові електромонтажні роботи під ключ з гарантією три роки — телефонуйте нам за номером 063 54 813 54. Отримайте персональну безкоштовну консультацію та прорахунок електромонтажних робіт на вашому об’єкті.

Електрика Київ

Бажаєте замовити послуги електрика в Києві або отримати консультацію спеціаліста?

Зв'яжіться з нами, і ми розгорнуто відповімо на всі ваші запитання