В 21-му столітті все більше людей під час ремонту обирають монтаж теплої підлоги. В цій статті ми розповімо про головні переваги електричної теплої підлоги в приватному будинку та квартирах.

Для початку варто згадати просту фізичну закономірність: тепле повітря піднімається знизу вгору. Виходячи з цього можна впевнено сказати, що тепла підлога рівномірно нагріє всю оселю і тепло не буде “гуляти по будинку”.

 

На нашу думку, тепла підлога це чудове додаткове джерело опалення. Чому додаткове? Звісно, сьогодні теплу підлогу вже використовують і як основне джерело опалення, але при відключенні електроенергії (що не рідко буває в заміських будинках) ви можете добряче замерзнути в власному житлі. Тому, в нашій практиці зазвичай встановлення теплої підлоги відбувається в якості підвищення комфорту та додаткового джерела тепла взимку.

Головні переваги електричної теплої підлоги:

Кожен господар оселі під час ремонту хоче створити максимально комфортне та зручне житло для себе та своєї сім’ї. Тепла підлога чудовий спосіб покращити побутові умови та додатково обігріти будинок. Нагадуємо, що монтаж теплої підлоги, як і всі електромонтажні роботи потрібно довіряти лише висококваліфікованим спеціалістам, адже річ йде про безпеку життя.

Команда професійних майстрів “Електромонтаж з нуля” готові виконати встановлення теплих підлог в Києві та Київській області. Для того, щоб замовити електромонтаж телефонуй за номером 063 548 13 54.

Електрика Київ

Хотите заказать услуги электрика в Киеве или получить консультацию специалиста?

Свяжитесь с нами, и мы развернуто ответим на все ваши вопросы