Електрика — надважлива частина ремонту в квартирі/будинку чи будь-якому іншому приміщенні. Від неї залежить безпека майбутніх мешканців житла та рівень комфорту проживання. Компанія “Електромонтаж з нуля” пропонує комплексні чорнові та чистові електромонтажні роботи під ключ. Навіть якщо у Вас немає дизайнерського проекту, але є бажання починати ремонт — для нас це не перешкода. Ми замалюємо проект в програмі за Вашими побажаннями, а коли завершимо чорнові електромонтажні роботи наш дизайнер розробить проект вашого житла. Отже, в даній статті ми поговоримо про чорнові електромонтажні роботи: послідовність дій та особливості.

Чорнові електромонтажні роботи: поетапно

Ось з таких етапів складаються чорнові електромонтажні роботи в квартирі/будинку. По завершенню наш інженер здає Вам об’єкт, а за бажанням ми надамо Вам чудовий дизайнерський проект Вашого майбутнього житла.

Пізніше ми приїздимо вирізати та встановлювати підрозетники, після штукатурних робіт. А вже по завершенню ремонту ще з більшим задоволенням приступаємо до чистового електромонтажу на об’єкті. Про чистові електромонтажні роботи ми так само детально розповімо в наступній статті.

 

Якщо Ви бажаєте замовити чорнові електромонтажні роботи — звертайтесь за номером 063 54 813 54. Наш спеціаліст надасть Вам персональну безкоштовну консультацію та дасть відповіді на всі Ваші запитання.

Електрика Київ

Бажаєте замовити послуги електрика в Києві або отримати консультацію спеціаліста?

Зв'яжіться з нами, і ми розгорнуто відповімо на всі ваші запитання