Сьогодні ми не можемо обійтись без електрики навіть і дня. Але маємо пам’ятати, що електрика може бути небезпечною для Вас.

 

 

Для початку що таке “заземлення” зрозумілою мовою:

 

Заземлення — це з’єднання електричних приладів з землею, для того щоб захистити вас та електроприлади. Для того щоб перевірити заземлення на якість потрібно спеціальним заземлювальним пристроєм виміряти опір. Заземлення повинно мати якомога нижчий опір. 

Які є види заземлення?

 

На сьогоднішній день виділяють 2 види заземлення:

Захисне заземлення призначене в першу чергу для стабільної електробезпеки на Вашій ділянці. Воно захищає електричні прилади від скачків напруги та струму. А також безумовно захищає людей, які працюють на таких об’єктах.

Або іншими словами — робоче заземлення. В першу чергу таке заземлення слугує для того, щоб всі електроприлади безперебійно та справно працювали і при цьому не мали електричного потенціалу на корпусі.

Установка заземлення має бути виконана професійними майстрами, адже навіть одна невелика помилка може стати носієм майбутньої небезпеки. Монтаж заземлення має бути виконаний ідеально з дотриманням всіх норм ПУЕ. Всі заземлювальні клеми мають бути якісно зчеплені та заземлені. Достатньо щоб одна клема залишилась роз’єднана і людина може отримати ураження струмом.

Установка заземлення потребує пильності перевірених майстрів. Для того щоб замовити монтаж заземлення або отримати комплексну консультацію щодо електромонтажу в Вашому житлі телефонуйте за номером 063 548 13 54.

Електрика Київ

Бажаєте замовити послуги електрика в Києві або отримати консультацію спеціаліста?

Зв'яжіться з нами, і ми розгорнуто відповімо на всі ваші запитання