Мета цієї статті — надати вичерпну інформацію про вибір оптимального освітлення для квартир. Ви дізнаєтеся про різні види освітлення, включаючи LED-лампи, ефективність та вартість їхнього використання, а також можливості автоматизації для забезпечення комфорту та енергоефективності в вашому житловому просторі.

Види освітлення

Освітлення, яке заповнює приміщення рівномірним та загальним світлом. 

Додаткове освітлення, яке доповнює основне та створює більше затишку та стилю в приміщенні. 

 Освітлення, спрямоване на певні зони, такі як робочий стіл, кухонний стіл чи читальний куток. 

 Світильники, які слугують як декоративний акцент та створюють неповторну атмосферу в квартирі. 

Вибір типу ламп

Класичний тип ламп, які можуть створювати тепле та затишне освітлення.

 Енергоефективні та довговічні лампи, які надають яскраве та чисте світло.

Компактні люмінесцентні лампи, які також зменшують споживання енергії.

Температура кольору та її вплив

Тепле світло (2700K-3000K):

Нейтральне світло (3500K-4000K):

Холодне світло (5000K і вище):

Ці типи освітлення допомагають створити певну атмосферу та забезпечити оптимальні умови для різних видів діяльності в приміщенні. Вибираючи правильний колір світла, можна зробити приміщення більш функціональним та зручним для його використання.

Регулювання яскравості та керування освітленням

  • Диммери — це пристрої, які дозволяють вам регулювати яскравість світла в приміщенні. Вони працюють шляхом зміни напруги, яка подається на лампу. Диммери можуть бути встановлені в розетці або вимикачі та дозволяють плавно регулювати яскравість світла від дуже слабкого до максимально яскравого. Це дуже корисно для створення підходящої атмосфери в приміщенні. Наприклад, ви можете знизити яскравість для затишку та релаксації вечерею або підвищити її для робочого столу або кулінарної зони.
  •  Інтелектуальні системи керування освітленням дозволяють вам керувати освітленням в приміщенні з використанням смартфону, планшета або голосового асистента. Вони зазвичай включають в себе «розумні» лампи та вимикачі, які можуть бути підключені до мережі Wi-Fi або Bluetooth. За допомогою додатків на смартфоні або голосових команд, ви можете включати, вимикати, регулювати яскравість і навіть змінювати кольори світла віддалено. Це дозволяє створювати різні настрої та сценарії освітлення в вашому житловому просторі. Наприклад, ви можете налаштувати «романтичний» режим з приглушеним теплим світлом або «робочий» режим з яскравим білим світлом для продуктивної роботи. Такі системи також можуть бути інтегровані в «розумний дім», де ви можете керувати не лише освітленням, але й іншими системами, такими як опалення, кондиціонування повітря та безпекові системи, створюючи повну автоматизацію вашого житлового простору.

Шукаєте надійного підрядника для виконання електромонтажних робіт в будинку/квартирі/офісі/інших приміщеннях? Звертайтесь в компанію “Електромонтаж з нуля”. Ми маємо багаторічний досвід та беззаперечну репутацію в галузі електромонтажу.

Контакт: +38 (063) 54 813 54

Електрика Київ 5/5

Бажаєте замовити послуги електрика в Києві або отримати консультацію спеціаліста?

Зв'яжіться з нами, і ми розгорнуто відповімо на всі ваші запитання