На сьогоднішній день чорнові електромонтажні роботи можна виконувати кількома способами: до штукатурних робіт, після штукатурних робіт або ж комбінованим методом. Більшість людей в цілому знають наперед, що робитимуть в першу чергу звісно ж електромонтажні роботи. Але у майстрів досі є багато суперечок з приводу цього. 

В цій статті ми розкажемо окремо про два із таких варіантів та висловимо особисту експертну думку щодо того коли краще виконувати електромонтажні роботи.

Електромонтажні роботи до штукатурки

 

Якщо у вашому житловому приміщенні голі стіни то найпростішим варіантом буде спочатку зробити електромонтажні роботи. В більшості випадків ми рекомендуємо саме цей метод, адже він значно логічний. Якщо зробити  електромонтажні роботи до штукатурки можна зекономити до 15% на всій електриці.

 

Яким чином? Електромонтажні роботи до штукатурки не завжди потребують штроби. Саме це і дозволяє зекономити. Адже не потрібно використовувати алмазний штроборіз, пилосос, мішки та прибирати і вивозити сміття після штроблення стін. Таким чином зменшується вартість робіт.

Електромонтажні роботи після штукатурки

За потреби ми можемо виконати електромонтажні роботи в квартирі чи будинку і після штукатурки. В такому випадку штроблення стін обов’язкове. В цілому цей варіант потребує більшої пильності електрика та високого професіоналізму, адже кабельні траси мають лежати ідеально рівно. 

 

В 90% випадків ми робимо електромонтажні роботи до штукатурки. Не тому що ми хочемо спростити свою роботу, а тому що це є більш логічніше та вигідніше для наших клієнтів. В такому варіанті робіт ми вирізаємо підрозетники після штукатурки по чистових розмірах для максимальної точності.

Якщо Ви хочете замовити електромонтажні роботи в квартирі чи будинку телефонуйте за номером 063 548 13 54 та отримуйте якісну консультацію нашого спеціалісту. Електрика Київ.

5/5

Хотите заказать услуги электрика в Киеве или получить консультацию специалиста?

Свяжитесь с нами, и мы развернуто ответим на все ваши вопросы