Всі ми проживаємо сьогодні вік високих технологій. І кожен хоче максимально підвищити комфорт власного життя. Кількість нових розумних гаджетів на ринку оновлюється щодня, а попит на них росте все швидше. Розумним стали вже не тільки гаджети, а і будинки. Система “Розумний будинок” викликає бажання та зацікавленість у багатьох власників будинків та квартир, адже це неймовірно підвищує рівень комфортабельності в житлі. В сьогоднішній статті ми розповімо, що таке розумний будинок та його головні переваги.

 

Що ж таке система “Розумний будинок”?

 

Розумний будинок це об’єднана система з сукупності електроприладів та всіх датчиків в будинку. Керування цією системою можна здійснювати в мобільному додатку на телефоні/планшеті/ноутбуці або ж з допомогою спеціальної панелі в будинку.

 

 

Система “Розумний будинок” в повсякденному життя нагадує чимось штучний інтелект з фільмів. Хотіли б щоб кавоварка вмикалась о 9:00 сама? Не проблема. Запрограмуйте це в мобільному додатку і насолоджуйтесь ранковою кавою.

Так само з допомогою системи “Розумний будинок” можна запрограмувати будь-що пов’язане з електроприладами в Вашому будинку.

Головні складові системи “Розумний будинок”:

За допомогою системи “розумний дім” можна керувати клімат контролем в будинку. Кондиціонери, обігрів підлоги, тощо можна задати будь-які налаштування прямо в телефоні.

Вмикай світло ще до того як зайшов в оселю чи прибудову. Керуй освітленням  в саду, будинку чи гаражі.

Вмикання телевізору, кавоварки чи чайнику можна зробити прямо з телефону.

Сигналізація в будинку, камери, тощо все це відображається постійно в мобільному додатку на смартфоні. Тому рівень безпеки значно підвищується з системою “Розумний будинок”.

Основні переваги системи “Розумний будинок”:

 

Система “Розумний дім” створена для того, щоб непотрібні повсякденні рухи звести до мінімуму. Автоматизувати своє життя мрія багатьох. І її можна здійснити за допомогою якісного електромонтажу в будинку. Монтаж системи “Розумний дім” повинні виконували лише висококваліфіковані працівники з відповідним досвідом. Навіть найменша помилка майстра може як мінімум зробити несправною ту  чи іншу функцію, а як максимум коштувати безпеки Вашої оселі.

 

 

Довіряй перевіреним спеціалістам! Якщо ви бажаєте замовити монтаж системи “Розумний будинок” або електромонтаж в будинку телефонуйте за номером  063 548 13 54 та отримайте безкоштовну консультацію нашого спеціаліста.

Електрика Київ

Хотите заказать услуги электрика в Киеве или получить консультацию специалиста?

Свяжитесь с нами, и мы развернуто ответим на все ваши вопросы