Що таке датчик руху світла?

 

Який його принцип роботи? Навіщо і де потрібна установка датчиків руху світла? На всі ці питання ми відповімо в сьогоднішній статті. В Україні в сьогоденних реаліях тема економного споживання електроенергії дуже поширилась. Де і як можна економити споживання електроенергії хоче знати сьогодні кожен другий споживач. Датчики руху світла допомагають раціонально та розумно споживати електроенергію. Адже навіщо на сходинках в багатоповерховому будинку чи в іншим місцях загального користування постійно увімкнене світло? Є багато інших місць де потік людей дуже не постійний. В таких місцях дуже вигідним рішенням буде встановлення датчиків руху світла.

 

Датчик руху світла це такий електричний пристрій, який реагує на рухи в своїй області дії та вмикається автоматично. Завдяки датчику руху світла освітлення може зробити повністю автоматизованим (розумним). Ми найчастіше виконуємо монтаж датчиків руху світла на подвір’ї будинків. Адже це неймовірно зручно та раціонально. Встановлення датчиків руху світла допомагає значно заощадити споживання електроенергії.

Як працює датчик руху світла простими словами?

У будь-якого датчика руху світла є його зона дії ( в кожного вона різна в залежності від виду та потужності). Ви потрапляєте в зону дії датчика руху світла. Датчик передає сигнал до лампи і вона вмикається. Вуаля. Все просто і зрозуміло. Коли Ви покидаете зону дії датчику руху світла через певний час ( наприклад 30 секунд) світло автоматично вимикається.

Виділяють такі види датчиків руху світла:

стельові

настінні

ультразвукові

інфрачервоні

мікрохвильові

Де встановлюються датчики руху світла?

Загалом, датчик руху світла універсальний прилад, який можна встановлювати в багатьох місцях. Датчик руху світла вирішує дрібні повсякденні речі, які ми навіть не помічаємо. Адже кожен з нас мабуть в темряві під час пошуків вимикача вдарявся ногою чи ліктем. Такі звичайні дрібниці складають враження про загальний рівень комфорту життя. 

На цьому фото Ви можете бачити найпростішу схему підключення датчиків руху світла.

Встановлення датчиків руху світла як і інші електромонтажні роботи слід довірити висококваліфікованим спеціалістам, яким не байдуже на вашу безпеку та здоров’я. Помилки електриків можуть призвести до шкоди Вашої оселі та небезпеки Вашої родини. Обирайте найкраще!

 

Якщо Ви хочете замовити електромонтаж в будинку чи квартирі телефонуйте за номером 063 54 813 54 та отримуйте індивідуальну безкоштовну консультацію нашого фахівця.

Електрика Київ

5/5

Хотите заказать услуги электрика в Киеве или получить консультацию специалиста?

Свяжитесь с нами, и мы развернуто ответим на все ваши вопросы