Доволі часта практика, коли в будинку старої побудови господарі затівають капітальний ремонт та хочуть відновити всі комунікації. В такому випадку в першу чергу потрібно особливу увагу приділити електриці. Заміна старої електропроводки в будинку є дуже важливим етапом капітального ремонту.

 

Несправна стара електрика в житлових приміщеннях може доставляти масу неприємностей: починаючи від вдаряння струмом жильцов в будинку, а закінчуючи короткими замиканнями та пожежами. Компанія “Електромонтаж з нуля пропонує” виконати заміну старої електропроводки в будинку.

Ми пропонуємо 2 варіанти заміни старої електропроводки в будинку:

В деяких випадках можна зробити найбюджетніший варіант — це ремонт старої електропроводки в будинку. Такий варіант можна зробити коли в замовника обмежений бюджет, а потрібно привести до ладу електрику в житлі.

 

Виникає питання: “Чи робимо ми демонтаж старої проводки в будинку?”. Ні, ми не робимо демонтаж старої електропроводки. Ми відключаємо стару електропроводку і вона перестає функціонувати в приміщенні. Ми робимо нову проводку від лічильника. Таким чином стара проводка лишається в стінах та ніяк не заважає в майбутньому.

Коли час міняти стару електропроводку в будинку?

Стара електропроводка, яка функціонувала більше 15-20-ти років потребує обов’язкової заміни. Адже стара проводка, яка вже стільки років працює, може не витримувати всього навантаження і легко давати збої. Як результат: вдаряння мешканців струмом, псування електроприладів в приміщенні, замикання та пожежі.

Якщо ви хочете замовити заміну старої електропроводки в будинку — телефонуйте за номером 063 54 813 54 та отримуйте Вашу безкоштовну консультацію. Обирайте найкраще.

Електрика Київ

5/5

Хотите заказать услуги электрика в Киеве или получить консультацию специалиста?

Свяжитесь с нами, и мы развернуто ответим на все ваши вопросы